DVD Průvodce karcinomem prsu

Paní Pokovičová nám zaslala důležitou informaci pro ženy s rakovinou prsu, děkujeme  - viz níže


Dobrý den Honzo, sama jsem momentálně v remisi a na popud paní docentky Tesařové jsem se připojila jako další pacientka na natočení DVD Průvodce onemocněním karcinomem prsu, které je zdarma pro všechny pacientky s čersvou diagnózou.

 

Chtěla jsem jen poslat do světa informaci, že DVD existuje a věřím, že i ženy, které si onemocněním prošly, mohou u svého onkologa o DVD požádat.  Jsou tam rady a vědomosti odborníků, zkušenosti žen všech věkových skupin.

I kdyby pomohlo jakýmkoliv způsobem jen jedné ženě, ....................... má to smysl :-)))))))))

Přeji krásné dny!!!!!!

Jana

Komentáře  

 
0 # potvrzujiNadik 2011-02-01 00:55
DVD mám doma, mám ho z MammaHelp centra, kde ho můžete získat taky. Ještě jsem ho celé neviděla, první dojem celkem smíšený, ale každopádně je to užitečné ;-)
Odpovědět
 
 
0 # DVDJarka 2011-03-16 21:35
Dobrý večer, měla bych zájem o toto DVD pro ženy s rakovinou prsu, jelikož právě procházím léčbou. Má lékařka o něm zatím neví a do žádného centra nedocházím. Jde někde objednat? Děkuji za informaci. Jarka.
Odpovědět
 
 
0 # zdravimhonza 2011-03-17 13:12
Zdravím vás, můžete se obrátit na Mammahelp o.s. například zavolat na jejich help-line 800 180 880, a oni Vám určitě CD zašlou nebo řeknou, kde se k němu dostanete. Pevné zdraví!!! Honza
Odpovědět
 
 
-1 # rakovina prsuajka 2011-03-17 19:57
Dobrý den, rada bych se s vami podelila o zkusenosti s mou lecbou rakoviny prsu,mam po druhe chemoterapii.da lsi je 25.3.chodim po trech tydnech,zvladam to docela dobre a to diky pozitivniho mysleni a biobranu,ktery me dodava brovskou silu,jakmile si ho vemu,nastartuju a jsem cila,muzu cokoli,mam chut k jidlu,je to zazracny lek!!!!!sebou na chemoterapii vozim 2litry detoxikacniho caje,ktery tam behem infuze vypiju,rano si vemu imunobran a vecer znovu,musi se hodne pit!ceka me jeste operace,ozarova ni,hormoterapie a ovarektomie.cit im se velmi dobre a moc bych si prala,aby i vam bylo fajn a nestraceli humor a nadeji.ajka.
Odpovědět
 
 
0 # radaJarka 2011-03-17 21:39
Děkuji panu Honzovi za radu, určitě si zavolám na help-line! Pan í Ajce držím palce, vidím, že jste to vzala opravdu za dobrý konec!!! Jen tak dále! Není nad zdravé odhodlání se s tím poprat a je krásné, že Vy to už zvládáte teď! Jarka.
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.